Si Fiori Giorgio Armani- Otuleni zapachem recenzja ♡

by - Friday, January 31, 2020


  Każdy człowiek kojarzy mi się z innym zapachem, na przykład do mojej mamy od wczesnych lat dzieciństwa przypisuję pewien perfum, który ma prawo należeć tylko do niej. Wiele osób w moim otoczeniu ma przypisany do siebie zapach -według mnie- pasujący do jego osobowości. Dużo czasu zajęło, abym ostatecznie odnalazła swój własny.               Tym jednym jedynym zapachem, którego najpewniej będę używać jeszcze przez wiele lat jest Si Fiori Giorgio Armani. Swoje pierwsze ciężko zarobione pięniądze przeznaczyłam właśnie na niego i nie mogłabym być bardziej zadowolona. Jest jeden minus, wysoka cena. Niestety nie zawsze można sobie pozwolić na taki luksus w postaci drogich perfum i wtedy pojawiają się ich alternatywy. Miałam
szczęście i okazję aby wypróbować zapach inspirowany perfumem Si Fiori Armaniego ze strony Otuleni zapachem.        
     Z początku moje podejście do alternatywnych wersji znanych perfum było sceptyczne, jednak po otrzymaniu własnego egzemplarza pozytywnie się zaskoczyłam. Otóż zapach ze strony Otuleni Zapachem jest bardzo zbliżony do oryginału. Tak samo świeży, a jednocześnie słodki i zmysłowy. Jego główne akordy to waniliowy, cytrusowy, owocowy, różany i piżmowy. Zawiera także nuty czarnej porzeczki i zielonej mandarynki dających poczucie orzeźwienia a także nutki róży, paczuli, neroli, białego piżma i wanilii osładzających zapach.
 Bez wątpliwości jestem w stanie zagwarantować, że produkt długo utrzymuje się na ciele i pachnie rewelacyjnie. Jest idealny dla młodych, jak i dojrzałych kobiet pewnych swej siły, niezależności i zmysłowości. Naprawdę polecam wypróbować nie tylko wspomniany przeze mnie produkt, lecz także skorzystać z innych ofert, między innymi wziąć udział w konkursie walentynkowym. Kto wie, może uda się wam coś wygrać z okazji dnia zakochanych? Serdecznie polecam!

  Zapraszam do odwiedzenia strony Otuleni Zapachem,
xx Marta
You May Also Like

0 comments